פרופיל החברה

אודות הקבוצה

קבוצת ישראל קנדה עוסקת באיתור, ייזום והשבחת נכסים. ישראל קנדה בבעלות ברק רוזן ואסף טוכמאיר מונעת לפי אסטרטגיה ברורה המכונה Better & Different בכל פרויקט, בכל תכנון, בכל היבט של מערך שירות הלקוחות שואפת הקבוצה להביט מעבר לפיסת הקרקע, מעבר לתכניות, ולראות בחזונה תמונה שלמה הכוללת את איכות החיים שיעניק כל פרויקט עם השלמתו. 

במשך שני עשורים משקיעה קבוצת ישראל קנדה בפרויקטי נדל"ן נבחרים בארץ ובעולם, ומעניקה למשקיעיה הנאמנים מבחר רחב של אלטרנטיבות ייחודיות להשקעות מניבות. אסטרטגיית ההשקעה של הקבוצה פותחה ושוכללה עם השנים, ותמציתה הבנת המגמות הקיימות בשוק, הערכת המגמות העתידיות, זיהוי פוטנציאל והשקעה חכמה. בבעלות הקבוצה נכסים נרחבים במיקומים אסטרטגיים בישראל ואירופה: מפרויקטים יוקרתיים למגורים, דרך נכסים מסחריים, ועד אלפי דונמים של שטחים מובחרים במיקומים ייחודיים על פני הגלובוס. איתנות הקבוצה, המוניטין שצברה, ניסיונה והיקפי פעילותה מבססים את מעמדה כקבוצת נדל"ן מובילה.

המייסדים

סיפורה של ישראל קנדה הוא סיפורם של מייסדיה – ברק רוזן ואסף טוכמאיר – אשר באמצעות שילוב תכונות הכוללות תעוזה, מעוף, מקצוענות, יסודיות, אמינות ותשוקה אמיתית לעשייה, הפכו את מפעל חייהם לסיפור הצלחה.

טוכמאיר ורוזן החלו את דרכם בענף לפני כשני עשורים, כסוכני נדל"ן, וסומנו כהבטחה גדולה כבר בתחילת הדרך. זמן מה לאחר מכן החליטו למנף את האנרגיה המשותפת ויצאו לדרך עצמאית. הם הקימו את "פנטהאוז נדל"ן" ומשם המשיכו לפיתוח והשבחת קרקעות בצפון הארץ ולפעילות בינלאומית ענפה אשר החלה בקנדה. 

העובדה שהחלו את דרכם "מלמטה", במכירת נכסים בשטח לאנשים אמיתיים, מסתמנת כאחד מיתרונותיהם הגדולים. צמיחתם מתוך הענף לימדה אותם לזהות מה אנשים מחפשים וניסיונם העשיר אפשר להם להגיע לרמות גבוהות יותר של מומחיות.

הצלחתה של החברה מבוססת על הקשרים הבינאישיים של העומדים בראשה – זה עם זה, עם לקוחותיהם, עם שותפיהם, עם המשקיעים והעובדים. צוות ניהול מקצועי ומיוחד העובד בחברה במשך שנים מאפשר לחברה ליהנות מקשרים יציבים עם משקיעיהם, אשר מלווים אותם מראשית הדרך, מאמינים בהם ומאפשרים להם לצמוח בבטחה וזהירות.